Zagreb 19.11.2016.

Centar mladih Ribnjak/Scena Ribnjak

Park Ribnjak 1, 01 4814 734, 091 4814 733, cmr@cmr.hr

19,00 sati – mala dvorana, Irena Boćkai: Nukleus, Kazališna radionica PUNKOŠIPAK, ulaz besplatan
20,00 sati – velika dvorana, Maja Jakoliš i izvođači: Cabaret show, Rock akademija, ulaz besplatan

popratni program

14,00 sati – likovni klub, Kruna Tarle, Maska – reljef  nutrine, likovna radionica  image teatra – besplatno
16,00 sati – velika dvorana, Kruna Tarle, Maska – govor prije riječi, scenska radionica image teatra – besplatno

 

Centar za kulturu i obrazovanje Susedgrad & Kazalište Merlin

Argentinska 5, Gajnice, 01 3452 722, info@czkio-susedgrad.hr

20,00 sati – dvorana CZKIO Susedgrad, William Shakespeare: Romeo i Julija, kazalište Merlin, ulaz besplatan

 

Dom kulture Knežija

Albaharijeva 2a

18,00 predstava Zvonimira Majdaka: „Kužiš, stari moj“, glumi Renato Čanaki, Dom kulture Knežija, Albaharijeva 2

19,15 dokumentarni film: „Mladen Budišćak – trešnjevački Budilica“

19,30 razgovor, ulomci iz predstava, gosti Mirjana Majurec, Miroslav Međimorec, Zvonimir Majdak, Žarko Potočnjak

20,00 predstava Dramskog studija CeKaTea „Kaj te žulja što kajkam!?“ u režiji Ivane Peroš

 

popratni program

21,00 domaća rock-glazba šezdesetih godina, Dom kuluture Prečko, Prečko 2a

 

 

Comedy Club Studio Smijeha

Hebrangova 10 (ulaz iz Gajeve), 095 5103 129, info@studiosmijeha.hr

16,00 sati – „Čarapojedac“ dječja predstava, ulaz 40kn (dijete + roditelj)

18,00 sati – Best of stand up – Saša Turković, Marko Dejanović, Josip Škiljo, Tin Sedlar, ulaz 40kn

21,00 sati – „Nos za štos“ – Tihomir Paravina solo stand up show, ulaz 40kn

 

Dječje kazalište Dubrava / Narodno sveučilište Dubrava

Cerska 1, 01 2050 030, info@kazalistedubrava.hr

17,00 sati, velika dvorana – Dramski studio DKD-a: ZABRANJENA LIVADA, ulaz besplatan

17,30 sati, galerija – Hana Lukas Midžić:VRIJEME JE ZA BASNOSLOVKE, ulaz besplatan

18,00 sati, velika dvorana –Ansambl „Plesna scena“ Ns Dubrava: MUZEJSKA PRIČA, ulaz besplatan

19,15 sati, galerija – Hana Lukas Midžić: , OPET! BASNOSLOVKE
ulaz besplatan

19,30 sati, velika dvorana – Dječje kazalište Dubrava, Mladen Širola: CVIETAK SREĆE, ulaz besplatan

21,00 sati, velika dvorana – Teatar Poco Loco, Zvonimir Balog: LJUBITI, SAMO LJUBITI, ulaz besplatan

23,00 sata, velika dvorana – Studenti UAOS (Umjetničke akademije u Osijeku) , završni ispit Ivane Vukičević, Antonija Jakupčevića i Krešimira Jelića iz kolegija Animacija 6: kobimirane tehnike, KUMA SMRT, ulaz besplatan

 

 

popratni program

  • DJ MaLu & Mare M između predstava
  • Band “The Acts”
  • oslikavanje lica
  • kuhano vino, čaj (by Lidl), pivo (by Zagrebačka pivovara), sokovi (by Pago) i kesteni u dvorištu kazališta

 

Eurokaz

Ivana Dežmana 3, 098 16 11 454, eurokaz.pr@gmail.com

20,00 sati – Eurokaz, Ivana Dežmana 3; Lj. Đurković / Euripid / B. Brezovec: Medeja; Ana Vučković, Miloš Pejović, Aleksandar Radulović, Žarko Potočnjak, Petra Težak, Suzana Brezovec

ulaz besplatan

 

Glumačka družina Histrion

Ilica 90, 01 5496 387, histrion@histrion.hr

20,00 sati – Histrionski dom, dvorana, Dario Fo: Ne plaćamo! Ne plaćamo!, GD Histrion, ulaznica 30 kuna

22,30 sati – Histrionski dom, kabare scena Gumbek, Marija Borić: Marijana kabare, Marija Borić i Zvonko Presečki, ulaznica 20 kuna

 

 

 

Gradsko dramsko kazalište Gavella

Frankopanska 10, 01 4864 616, blagajna@gavella.hr, propaganda@gavella.hr

19,30h – velika dvorana, Eduardo De Filippo: Filumena Marturano, ulaznica 10 kn

21,30h – velika dvorana, Vlado Gotovac: Moj slučaj, ulaznica 10 kn

 

Gradsko kazalište Trešnja

Mošćenička 1, 01 3638 556, tresnjatresnjevka@gmail.com

11,00 sati – opera za djecu „Šumska kraljica“ – gostovanje Hrvatsko kulturno-prosvjetno društva “Jelačič”, ulaznica 10 kuna

 

 

 

Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu

Trg maršala Tita 15, 01 4888 418, infocentar@hnk.hr

18,00 sati – Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu, Tamni pejzaži / Bolero, Marjana Krajač / Maša Kolar
50 besplatnih ulaznica

 

 

Kazalište slijepih i slabovidnih Novi život

Šenoina 32,01 4812 502, teatar-slijepih@zg.t-com.hr

20,00 sati – Scena Vidra

Vojin Perić: Vidimo se na netu, Kazalište slijepih i slabovidnih Novi život,

ulaznica 20,00 kuna

 

 

Kazalište Mali West End

Avenija Dubrovnik 15, 095 8668 554, kazaliste.mali.west.end@gmail.com

20,00 sati – kazališna dvorana, Tomislav M. Čeleketić, Glazbena kutija, kazalište Mali West End, besplatan ulaz

 

 

Kazalište KNAP

Ivanićgradska 41a, 01 2303 122, kazaliste@knap.hr

19,00 sati – koncertna dvorana Centra KNAP: Produkcija Dramskog studija Grupa G+ „Stilske vježbe“ – prema motivima Raymonda Queneua, ulaz besplatan

21,00 sati – kazališna dvorana. predstava „Crno-bijelo“ – autorski projekt Lucije Barišić, ulaznica 20kn

 

Zagrebačko gradsko kazalište Komedija

Kaptol 9,  01 481 2657, prodaja@komedija.hr

19,30 Georges Feydeau: Gospođica iz Maxima, ZGK „Komedija“, ulaznica 25 i 35 kuna (samo za pojedinačnu prodaju, isključivo za gotovinu, na blagajni Kazališta)

 

 

Zagrebačko kazalište mladih

Teslina 7, 01 4872 554, blagajna@zekaem.hr

20,00 sati – dvorana Istra, Miran Kurspahić: Pad, Zagrebačko kazalište mladih, ulaznica 10 kuna

 

popratni program

17,00, dvorana POLY –  Učilište: IMPRO, Grozdana Lajić Horvat, ulaz slobodan

 

 

Narodno sveučilište Sesvete

Trg Dragutina Domjanića 6, 01 2002 060, narodno-sveuciliste@zg.t-com.hr

16,00 sati- Dvorana Narodnog sveučilišta „Sesvete“; Performans Dramskog studija Sesvete, ulaz besplatan

20,00 sati-Dvorana Narodnog sveučilišta „Sesvete“; Zaboravi Hollywood, Teatar Gavran, ulaznica 30,00 kn

 

 

Sveučilište u Zagrebu, Studentski centar, Kultura promjene, Teatar &TD

Savska 25, Zagreb, 01 4593 510, itd@sczg.hr

20,00 –  O. Lozica: Prvi put kad sam ti vidjela lice, ulaz besplatan  Otkazano!!!!

21,00 –  T. Bernhard: Veliki odlazak, Polukružna &TD, ulaz besplatan Otkazano!!!

 

Teatar EXIT

Ilica 208, 01 3704 120, prodaja@teatarexit.hr

20,00 sati – Autorski projekt Ivice Boban i glumaca: Sutra (ni)je novi dan, Teatar EXIT, ulaznica 40,00kn

 

 

 

 

 

Centar za kulturu Novi Zagreb i Teatar Puna Kuća

Trg narodne zaštite 2, 01 6140 189, czk@czk-novi-zagreb.hr

11,00 sati – velika dvorana, Svetlana Patafta i Krešimir Fijačko: Bilo jednom jedno sunce, žonglerska predstava za djecu, Teatar PUNA KUĆA, ulaznica 20 kuna

 

popratni program

11,30 sati – velika dvorana, Teatar PUNA KUĆA, radionica žongliranja, dodatak predstavi

 

 

Teatar Tirena

Kačićeva 6a, 095 9063 524, iva@tirena.hr

20,30 sati – prostor Teatra Tirena u Kačićevoj 6a, Iva Milley i grupa: Niz etida bez imalo stida, Teatar Tirena, ulaz besplatan

NAPOMENA: U publiku stane 25 osoba.

 

 

 Teatar Erato & Vinyl & Teatar.hr

Bogovićeva 3, odtisinedoglazbe@gmail.com

 

20,00 sati – Vinyl bar, Ivanušič-Vezovišek: Od tišine do glazbe – koncert za anegdotu i klavir, Teatar Erato, premijera, ulaz uz pozivnicu

Ovom premijerom Vinyl Bar otvara u svojem prostoru u Bogovićevoj ulici 3 u Zagrebu novu kazališnu scenu.

 

 

Zagrebačko kazalište lutaka

Trg kralja Tomislava 19, 01 4878 445, prodaja@zkl.hr

18,00 – Ela Peroci: Maca Papučarica, redatelj: Dražen Ferenčina
velika dvorana Zagrebačkog kazališta lutaka, ulaznica 30,00

 

Zmajevo gnijezdo & Mala scena

Medvešćak 2, 01 468 3352, info@zmajevo-gnijezdo.hr

Cijeli program odvijat će se u kazalištu Mala scena.

10,00 – Jelena Vukmirica Makovičić i Marko Makovičić: Priča o vodi, Kazalište Mala scena, ulaznice 28 kn

11, 30 Jelena Vukmirica Makovičić i Marko Makovičić: Priča o vodi, Kazalište Mala scena, ulaznice 28 kn

 

17,00 – Miš u prašumi, Lutkarski studio Kvak, ulaznice 28 kn

20,00 Klaunski cabaret, Triko cirkus teatar, ulaznice 38 kn

22,30 Juli Zeh: Proces, Dramski studio Teatra Tirena, ulaznice 10 kn

 

popratni program

13,30 – 15,30 Zmajevska radionica, kotizacija 30 kn 

Radionica namijenjena djeci od 1. do 4. razreda osnovne škole

Prijave na info@zmajevo-gnijezdo.hr do 17. studenog

Comments are closed.