Zagreb 16.11.2019.

Centar KNAP

Ivanićgradska 41a, 01 2303 122, kazaliste@knap.hr

20:00  sati – A. Amurri – “Kako ubiti suprugu ili supruga bez suvišnih zašto”
popust za Noć kazališta 50% 

 

Centar za kulturu i obrazovanje Susedgrad

Argentinska 5, Gajnice, 01 3452 722, info@czkio-susedgrad.hr

19:30 sati – dvorana Centra za kulturu i obrazovanje Susedgrad
Eric Emmanuel Schmitt – “Oskar i gospođa u ružičastom”  – Kazališna družina Mare u suradnji s GK Žar ptica
ulaznica 30 kn

 

popratni program

Izložba: Hana Letica “Ekvilajzeri džungle – Polidžungla” u Galeriji “Idealni grad” Centra za kulturu i obrazovanje Susedgrad

 

Centar za kulturu Trešnjevka

Park Stara Trešnjevka 1, 091 3027 418, marketing@cekate.hr

20:00 sati – Vjekoslav Domini – “Oprostite, malo nam je neugodno” – DKD Pentravci 
ulaz besplatan

 

popratni program

16:00 do 17:30 sati –  Radionica izrade lutaka od papira za djecu i mlade –
voditeljica: Frana Marija Vranković

 

Comedy Club Studio Smijeha

Hebrangova 10 (ulaz iz Gajeve), 095 5103 129, ulaznice@studiosmijeha.hr

18:00 sati – Stand up comedy show – “Kompleksandar” – Aleksandar Perišić
ulaznica 30 kn

21:00 sat – Stand up comedy show “Kaj bre?!” – Marina Orsag i Aleksandar Perišić
ulaznica 30kn pretprodaja, 40kn na dan

 

Centar za kulturu Histrionski dom

Ilica 90, 01 5496 387, 5496 381, histrion@histrion.hr

20:00 sati – Mate Matišić – “Gastarbajterski Božić”
ulaznica 40 kn

 

Gradsko dramsko kazalište Gavella

Frankopanska 8-10, 01 4864 616, blagajna@gavella.hr

19:30 sati – Tracy Letts – “Kolovoz u okrugu Osage”
ulaznica 10 kn –  prodavati će se isključivo na dan predstave

 

Gradsko kazalište Trešnja

Mošćenička 1, 01 3638 556, tresnjatresnjevka@gmail.com

20:00 sati – Sven Bahat i Anđela Bugarija – “id” –  režija: Tena Gašparac u produkciji Udruge Budna.
ulaznica 20 kn

 

 

Kazalište Ivan Goran Kovačić

Opatovina 11, 01 4813 321, info@igk.hr

18:30 sati – Zdenko Bašić  –  “Sjeverozapadni vjetar” – Frana Marija Vranković
ulaznica djeca 10 kn /odrasli 15 kn

 

popratni program

19:15 sati razgovor i priče uz video projekcije s Zdenkom Bašićem autorom slikovnice po kojoj je nastala predstava, uz najavu autorove nove knjige Mogut

 

Kazalište Mala scena

Medveščak 2, 01 468 3352, info@mala-scena.hr

10:00 i 11:30 sati – Ivica Šimić – “Priča o svjetlu”
17:00  sati  – Marina Pejnović, Paško Vukasović i Matija Šakoronja – “Huligan”
ulaznica 30 kn

 

Lutkarski eksperimentalni teatar

Tkalčićeva 33, 091 924 8809, let.kazaliste@gmail.com

19:00 sati – “Genkidu” – dječja lutkarska predstava prema motivima Epa o Gilgamešu, 
ulaz besplatan

 

popratni program

Radionica izrade lutaka

 

Narodno sveučilište Dubrava / Dječje kazalište Dubrava

Cerska 1, 01 2050 030, info@kazalistedubrava.hr

18:30 sati – Svečano otvorenje 11. Noći kazališta – Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava – grupa L

19:00 sati – Svečana premijera – “Ni med cvetjem ni pravice” – Umjetnička organizacija Fronesis
20:00 sati –  “Dječja igra u VI slika” – Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava – grupa VD 
21:00 sat –  “Antigona” – Kazalište Lutonjica
22:00 sata –  “Odmetnuto rebro” – Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava – grupa R  
ulaz na sve predstave je besplatan 

 

popratni program

19:30 – 21:00 sati Kazapark – vođene dramske igre – Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava – grupa B
19:30 – 21:00 sati  Mistična potraga za kazališnim blagom – Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava – grupa V

 

Narodno sveučilište Sesvete

Trg Dragutina Domjanića 6, 01 2002 060, info@ns-sesvete.hr

15:00 sati – Bruno Margetić – “U strah“ – 
Dramski studio Narodnog sveučilišta „Sesvete“
ulaz besplatan

20:00 sati -Aleksandar Galin – “Sirena i Viktorija” – 
Teatar Rugatino, Zagreb
ulaznica 30 kn

 

Satiričko kazalište Kerempuh

Ilica 31, 01 483 3347, blagajna@kazalistekerempuh.hr

20:00 sati – Simon Bent – “Elling”
ulaznica 45 kn

 

Studentski centar – Teatar &TD

Savska 25, Zagreb, 01 4593  677, itd@sczg.hr

20:00 sati – Velika dvorana Teatra &TD S. Seidel – “Hamlet za svakoga”

Teatar EXIT

Ilica 208, 01 3704 120, prodaja@teatarexit.hr

20:00 sati – Nina Mitrović – “Susret”
ulaznica 40 kn

 

Zagrebački plesni centar

Ilica 10/1, 01 6189 656 , blagajna@zagrebackiplesnicentar.hr

18:00 sati – “Poskočite  Anđeli” – koreograf: Rajko Pavlić 
ulaznica 10 kn

 

Zagrebačko kazalište mladih

Teslina 7, 01 4872 554, blagajna@zekaem.hr

20:00 sati –  Ivor Martinić – “Dobro je dok umiremo po redu”
ulaznica 10 kn

 

Zagrebačko gradsko kazalište Komedija

Kaptol 9,  01 481 2657, prodaja@komedija.hr

19:30 sari – Michael Wynne – “Tulum u samostanu”
ulaznica: 42 kn i 30 kn

 

 

Comments are closed.