Zagreb 16.11.2013.

Centar mladih Ribnjak – Udruga Punkošipak

Park Ribnjak 1; tel.: 091 4814 733; email: ksenija.rozman@cmr.hr

  • 20,00 sati (u velikoj dvorani Centra mladih Ribnjak) SUMRAK AKROBATA, ulaz besplatan

popratni program

  • 19,30 sati (u velikoj dvorani Centra mladih Ribnjak) – prezentacija kazališne radionice

 

Centar za kulturu i informacije Maksimir

Švarcova 18; tel.: 01 2442 193; email: akmadza.natalija@gmail.com

  • 13,00 sati, KD Maksimirci i Sanja Vlahović-Trninić: NE DRUŽITE SE S NJOM (prema istoimenom igrokazu Dramske grupe Cvrkutani i Snježane Čubrilo),ulaz besplatan

 

Centar za kulturu i obrazovanje Susedgrad

Argentinska 5; tel.: 01 3452 722; email: info@czkio-susedgrad.hr

  • 19,30 sati – predstava Kazališta Merlin, Miguel de Cervantes: DON QUIJOTE, ulaz besplatan

 

Centar za kulturu Trešnjevka – Teatar na Trešnjevci

Park Stara Trešnjevka 1; tel.: 01 3695 457; email: tnt@cekate.hr

  • 20,00  sati, predstava Nine Horvat i Marine Petković Liker i Teatra Tirena: BIJEG NIJE RJEŠENJE, ulaznica 10 kuna

popratni program

  • 19,00 sati, Otvorenje izložbe kazališnih plakata učenika Škole primjenjene umjetnosti pod vodstvom mentora Vladimira Šimunića, ulaz besplatan

 

Comedy Club Studio Smijeha

Vlaška 92; tel.: 095 5103 129; email: info@studiosmijeha.hr

  • 16,00 sati – režija i produkcija Tina Zlatar Pavelić: KAJE?! DI JE JAJE?! Dječja predstava, ulaznica 15 kuna
  • 18.30 sati – BEST OF STAND UP, (nastupaju: Aleks Curać Šarić, Vlatko Štampar, Domagoj Pintarić Brko i Srđan Dinčić (SRB), vodi: Goran Vugrinec Goc), ulaznica 30 kuna
  • 21,00 sati – BEST OF STAND UP, (nastupaju: Goran Furjan, Tin Sedlar, Tihomir Psihomir Paravina i Srđan Dinčić (SRB), vodi: Marina Orsag), ulaznica 30 kuna

 

Dječje kazalište Dubrava

Cerska 1; tel.: 01 2050 030, email: info@kazalistedubrava.hr

Ulaz na sve programe besplatan – ne primamo rezervacije!

  • 18,15 sati (velika dvorana) Svečano otvorenje Noći kazališta 2013. – gostujuća neverbalna predstava iz Belgije – Kazališna družina Mouvements Sans Frontières: UNIVERS SINGULIERS / UNUSUAL WORLDS / NEOBIČNI SVJETOVI, plesna predstava
  • 19,00 sati (plesna dvorana) M. Dolenc i S. Milardović: RONILAC BISERA, lutkarska predstava
  • 19,30 sati (velika dvorana) Stošija Zrinski: IZ DJEČJEG CRTEŽA, multimedijalna solo izvedba
  • 20,30 sati (predvorje) Svetlana Patafta: BILO JEDNOM JEDNO SUNCE, žonglerska predstava
  • 21,30 sat (galerija) Mirjana Jelašac: TAJANSTVENI GENIJ, teatar sjena
  • 22,30 sati (velika dvorana) gostujuća neverbalna predstava iz Izraela – Gabrielle Neuhaus: ŽENA KOJA NIJE HTJELA SIĆI NA ZEMLJU

popratni program

  • 21,00 sat (predvorje) Žonglerska radionica nakon predstave “Bilo jednom jedno sunce”
  • 22,00 sata (predvorje) koncert grupe OPMOC iz Belgije
  • cijelu večer u dvorištu – kuhano vino, vrući čaj i grickalice by Lidl, vrući kesteni
  • video prijenos uživo iz DKD-a od 18 sati OVDJE!

 

Glumačka družina Histrion

Ilica 90; tel.: 01 5496 387/381; email: histrion@histrion.hr

  • 20,00 sati, T. Žigmanov: BUNJEVAČKI BLUES, ulaznica 40 kuna
  • 22, 00 sata, V. Gotovac: MOJ SLUČAJ, ulaznica 30 kuna

 

Gradsko dramsko kazalište Gavella

Frankopanska 8-10; tel.: 01 4864 616; email: blagajna@gavella.hr

  • 18,00 sati, Roland Schimmelpfennig: PUSH UP 1-3, cijena ulaznice 10 kn
  • 22,00 sata, Jean Anouilh: ANTIGONA, cijena ulaznice 10 kn

(ulaznice se prodaju isključivo 16.11.2013. od 9,30 sati do početka predstava)

 

Gradsko kazalište Trešnja

Mošćenička 1; tel.: 01 3638 556; email: kristijana.ferderbar@kazaliste-tresnja.hr

  • 11,00 sati, I OPET…MIFFY , mjuzikl za najmlađe, ulaz besplatan

 popratni program

  •  20,00 sati Mirafuto (koncert ambijentalne glazbe) – izvođači: Ivan Mišetić, Foo, Tomislav Gavranović, Radovan Ruždjak, ulaz besplatan

 

Gradsko kazalište Žar ptica

Bijenička 97; tel.: 01 2363 550, 2347 226; email: zar-ptica@zg.htnet.hr

  • 18,00 sati, S. Suninsky: ČUDESNI SVIJET BROJEVA, ulaz besplatan

 

Hrvatsko narodno kazalište Zagreb

Trg maršala Tita 15; tel.: 01 4888 418, 4888 419; email: hnk@hnk.hr

  • 18,00 sati, baletna predstava BALETNI TRIPTIH, ulaznice izvan pretplate su besplatne – na blagajni od 11. studenoga.

popratni program

  • 12,00 sati – promocija knjige drama nagrađenih Nagradom Marin Držić za 2012. godinu, ulaz besplatan
  • 15,00 do 17,00 sati  RAZGLEDAVANJE ZGRADE HNK U ZAGREBU, ulaz besplatan

 

Hrvatsko kulturno društvo Napredak

Bogovićeva 1; tel.: 01 4813 156; e-mail: napretkovkulturnicentar@hi.t-com.hr

  • 20,00 sati, prema motivima romana „Banket u Blitvi“ Miroslava Krleže: BANKET blitvanski, ulaz besplatan

 

Kazalište Mala scena

Medveščak 2; tel.: 01 4683 352; email: info@mala-scena.hr

  • 10,00 sati, Ivica Šimić: PRIČA O KOTAČU, ulaznica 30 kuna
  • 11,30 sati, Ivica Šimić: PRIČA O KOTAČU, ulaznica 30 kuna
  • 17,00 sati, Asaya Fujita: SMIJEŠNO ČUDOVIŠTE, ulaznica 30 kuna
  • 20,00 sati, Tom Lycos, Stefo Nantsou: KAMENJE, ulaznica 30 kuna

 

Kazalište slijepih i slabovidnih Novi život

Vidra, Draškovićeva 80; tel.: 01 4810 111; email: teatar-slijepih@zg.t-com.hr

  • 22,00 sata, Eugène Ionesco: ĆELAVA PJEVAČICA, ulaz besplatan

 

Kazalište Svarog

KuK – Kazalište u Knjižnici, Knjižnica Dubrava, Dubrava 51a
tel.: 091 5776 024, 01 2441 530; email: tanja.tandara1@zg.t-com.hr

  • 17,00 sati, ZOO NOVOSTI, za djecu 3-11 godina, ulaznica 15 kuna
  • 18,30 sati, DIVLJI KONJ, za djecu od 11 godina, ulaznica 15 kuna

 

Narodno sveučilište Sesvete

Trg D. Domjanića 6; tel.: 01 2002 060; email: narodno-sveuciliste@zg.t-com.hr

  • 15,30 sati, predstava za djecu, DRAMSKI STUDIO SESVETE: NAŠE PRIČE, ulaz besplatan
  • 20,00 sati, predstava za odrasle, Teatar EXIT: SUTRA (NI)JE NOVI DAN, ulaznica 30 kuna

 

Satiričko kazalište Kerempuh

Ilica 31; tel.: 01 4833 347; email: prodaja@kazalistekerempuh.hr

Ulaznica više nema!

  • 20,00 sati, M. Matišić: SVEĆENIKOVA DJECA, ulaz besplatan

 

Teatar &TD

Savska 25; tel.: 01 4593 510; email: itd@sczg.hr

  • 20,00 sati (velika dvorana) R. Marinković: GLORIJA, ulaz besplatan

popratni program – IMPROSPEKCIJE 2013, festival improvizacije

  • 18,00 sati, Prezentacija projekta Blind date, foaje velike dvorane Teatra  &TD
  • 19,00 sati, Prezentacija istraživačkog projekta SPA, Kafić Teatra &TD
  • 19,30 sati, Prezentacija projekta Koreografske strukture Dore Đurkesac , Kafić Teatra &TD
  • 20,00 sati, Walk this way- predstava Pravdana Devlahovića u produkciji BadCo, polukružna dvorana  &TD
  • 21,00 sat, razgovor s umjetnicima i publikom, polukružna dvorana &TD

 

Teatar Erato & KiC Zagreb

Preradovićeva 5; tel.: 01 4810 714; email: andrea.grgic@kic.hr

  • 18,00 sati, Nepoznati pjesnik: POVIJEST O AUCASSINU I NICOLETTI, izvode studenti ADU, ulaz besplatan
  • 20,00 sati, J. S. Sinisterra: O GNJIDAMA I GLUMCIMA, ulaz besplatan

 

Teatar EXIT

Ilica 208; tel.: 01 3704 120; email: prodaja@teatarexit.hr

  • 11,00 sati, D. Mamet: KREKET, ulaznica 30 kuna
  • 20,00 sati, M. Raguž: SHAKEspeare na EXit , ulaznica 40 kuna
  • 19,30 sati, priredio i izvodi D.Poljičak: Izložak br. 49 (u Muzeju za umjetnost i obrt)
  • 21,00 sati, priredio i izvodi D.Poljičak: Izložak br. 49 (u Muzeju za umjetnost i obrt)

 

Teatar G

Kino Forum Studentskog doma Stjepan Radić, Jarunska 2
tel: 099 2265 151; email: info.teatarg@gmail.com

  • 19,00 sati (u velikoj dvorani) Teatar G, I. Bakša: POSLJEDNJA NOVA GODINA, ulaz besplatan
  • 21,00 sat (u velikoj dvorani) Teatar G, R. Agić: NARANČA NA NAVIJANJE, ulaz besplatan

popratni program

  • 18,00 sati (u predvorju) multimedijalna izložba dosadašnjih projekata i predstava Teatra G
  • 18,00 sati (u predvorju) Centar za kreativno pisanje, ČITAMO SVI, MOŽEŠ I TI, predstavljanje radova polaznika i recital
  • 20,30 sati (u velikoj dvorani) plesni ansambl Kelkope, T. Savičević: FREE YOUR MIND, ulaz besplatan

 

Tvornica Lutaka

Medvedgradska 68; tel.: 095 8506 092; email: tvornica_lutaka@yahoo.com

  • 11,00 sati, P. Radin: GRAŠAK NA ZRNU KRALJEVNE, ulaznica 10 kuna

 

Vip Club

Trg bana Jelačića 9

  • 21,00 sat, Dramski studio DKD-a & Iva Lehunšek Panić: STRAH, ulaz besplatan
  • 22,00 sata, Dramski studio DKD-a & Zoran Skalicki / Radovan Ivšić: SUNČANI GRAD, ulaz besplatan

popratni program – AFTER PARTY NOĆI KAZALIŠTA U ZAGREBU

  • piće dobrodošlice by Stella Artois
  • 22,30 sati, SATURDAY NIGHT FEVER – DJ’s Mario Kovač & Dabi
  • 00,00 sati, koncert grupe OPMOC iz Belgije

Sudionici Noći kazališta dobit će propusnice s kojima imaju besplatan ulaz na popratni program, ostali plaćaju ulaznicu 20 kuna (od 22,30 sati).

 

Zagrebački plesni centar

Ilica 10/1; tel.: 01 483 3083; email: info@plesnicentar.info

  • 18,00 sati, „Dance Communication Lab“ – Beyond Front@(AT/HU/HR/PT/UK), ulaz besplatan
  • 20,30 sati, koreografija Robert Clark: “In Reference to the Robbers Cave“,  Creation Beyond Front@, ulaznica se naplaćuje

popratni program

  • 19:00 sati, Druženje publike uz dijalog s umjetnicima koji sudjeluju u Dance Communication Labu te koji su prethodno već sudjelovali u procesima i akcijama Beyond Front@ projekta, ulaz slobodan (galerija Zagrebačkog plesnog centra)

 

Zagrebačko kazalište lutaka

Trg kralja Tomislava 19; tel.: 01 4878 445, 4878 446; email: prodaja@zkl.hr

  • 18,00 sati, A. S. Puškin: BAJKA O ZLATNOJ RIBICI, ulaznica 30 kuna

 

Zagrebačko kazalište mladih

Teslina 7, tel.: 01 4872 553(propaganda), 4872 554 (blagajna)

  • 10,00 sati, dvorana Polanec: Učilište – Dramski studio: Irena Kolar-Vudrag: KAKO PREODGOJITI RODITELJE, ulaz besplatan
  • 17,30 sati, dvorana Polanec: Učilište – Dramski studio: Kristina Jakšić Balaž: NA PUTU DO SLAVE, mjuzikl, ulaz besplatan
  • 20,00 sati, dvorana Istra: Magnus, Max Bunker, Nenad Brixy i Dario Harjaček: ALAN FORD, ulaz besplatan
  • 22,00 sata, dvorana Polanec: Učilište – Dramski studio: William Shakespeare: SAN IVANJSKE NOĆI, ulaz besplatan

popratni program

  • Između 10 i 16 h – od Avenua Malla do Cvjetnog trga i Zrinjevca:  Učilište – Dramski studio – Grupa M3: FLASHMOB, umjetničko-pedagoško vodstvo: Marija Šorša

 

Comments are closed.