Zagreb 17.11.2018.

Centar za kulturu Trešnjevka / Teatar na Trešnjevci

Park Stara Trešnjevka 1, 01 3695 457, tnt@cekate.hr

17:00 sati – Sunčana Škrinjarić, Plesna haljina žutog maslačka, Kazalište Prijatelj 
ulaznica 15 kn

21:00 sat – Petar Miloš, Rodjaci. Kulturno športska braniteljska udruga,
 ulaznica 10 kn

 

 

Centar za kulturu i obrazovanje Susedgrad

Argentinska 5, Gajnice, 01 3452 722, info@czkio-susedgrad.hr

19:30 – Krtice, Teatar Kerekesh
ulaznica 35 kn

 

popratni program

Izložba: Jadranka Ratkajec Krajnović: „Otisci sjećanja“ u galeriji “Idealni grad”

 

 

Comedy Club Studio Smijeha

Hebrangova 10 (ulaz iz Gajeve), 095 5103 129, info@studiosmijeha.hr

Noć kazališta Nos za štos – Tihomir Paravina One Man Show
ulaznica 30 kn (popust zbog Noći kazališta)

 

 

Glumačka družina Histrion

Ilica 90, 01 5496 387, histrion@histrion.hr

20:00 sati – Histrionski dom, Kajbare– zaglazbancije & politikancije, Mladen Medak Gaga
ulaznica 35 kn

 

 

Gradsko dramsko kazalište Gavella

Frankopanska 8-10, 01 4864 616, blagajna@gavella.hr, propaganda@gavella.hr

19:30 sati Lee Hall: Slikari rudari, redatelj Samo M. Strelec
ulaznica 10 kn,  kupuju se na blagajni kazališta isključivo na dan predstave

 

popratni program

KAZALIŠNI KLUB GAVELLA (ulaz slobodan)

22:30 sati Natalija Đorđević: POTROŠENI SNOVI
(po motivima drame „Višnjik“ A.P.Čehova)
Izvodi: Natalija Đorđević

24:00 sata Miroslav Krleža: O ŠTAKORIMA, GAVRANIMA I LJUDIMA
izvodi: Đorđe Kukuljica

02:00 sata JELINEK vs. JELINEK
Po motivima kolumni Žuži Jelinek i drame Elfride Jelinek „Što se dogodilo, nakon što je Nora napustila svog muža, ili potpornji društava“
Ideja: Tomislav Čadež
Režija, dramatizacija, pokret i izbor glazbe: Mada Peršić
Izvodi: Mada Peršić
______________________________________________________

Između i nakon događanja nastupa „Kazališni band Filipa Šovagovića” do sitnih sati!

 

 

Gradsko kazalište Trešnja

Mošćenička 1, 01 3638 556, tresnjatresnjevka@gmail.com

17:00 sati – I opet Miffy , redatelj: Bruun Kuijit,
ulaznica 25 kn

 

 

Kazalište Ivan Goran Kovačić

Opatovina 11, 01 4813 321, info@igk.hr

20:30 – M. Lukšić,  Sektor24, režija Lovro Krsnik
ulaznica 10 kn 
(za objave Biltena)

 

popratni program

razgovor s glumcima nakon predstave i moguće sudjelovanje u namještanju scene za sutrašnji nastavak predstave: Sektor24/2

 

 

Centar KNAP

Ivanićgradska 41a, 01 2303 122, kazaliste@knap.hr

19:30 – Ruzzante: MušicaZagrebačka premijera predstave Gradskog kazališta Sisak redatelj Silvije Vadla
ulaznice: pozivnice + gratis ulaznice

22:00 sati – Ephraim Kishon, Kod kuće je najgore , redatelj Boris Kovačević – popust na ulaznice 50% (25 kn)

 

popratni program

Izložba slika Vesne Đurinec: Proljeće, ljeto, jesen, zima… proljeće

 

 

Kazalište Mala scena

Medvešćak 2, 01 468 3352, info@mala-scena.hr

17:00 sati, Stefo Nantsou – Tom Lykos, Kamenjepredstava namijenjena djeci i mladima od 10 godina naviše,
ulaznica 30 kn

21:00 sat , autorski projekt grupe: To je za naše dobro, Teatar Tirena
ulaznica 10 kuna,

 

 

Markuševačko amatersko kazalište MAK

Trg sv.Šimuna 5, 098 998 4719, ivica.dukic@skole.hr

19:30 sati, Društveni dom Markuševec, U kokošinjcu, Hrvatsko kazalište Travnik

 

 

Narodno sveučilište Dubrava / Dječje kazalište Dubrava

Cerska 1, 01 2050 030, info@kazalistedubrava.hr

18:00 sati, velika dvorana – Svečano otvorenje 10. Noći kazališta

18:25 sati, velika dvorana – Zrinka Šimičić Mihanović: Sadi gradi, 2. epizoda, Multimedijalna koliba
ulaz besplatan

19:30 sati, velika dvorana – Maja Marjančić i Sandra Banić Naumovski: Li, li, linija (premijera predstave)
ulaz besplatan uz obvezne rezervacije

20:30 sati, velika dvorana – Iva Lehunšek Panić: Strah, Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava, ( za starije od 10 godina )
ulaz besplatan

21:30 sati, velika dvorana – Espi Tomčić: Povoljniji vjetar“, Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava, ( za starije od 14 godina )
ulaz besplatan


popratni program

18:30 – 19:30 sati – Kreativne radionice za djecu u prostorima kazališta

 

 

Narodno sveučilište Sesvete

Trg Dragutina Domjanića 6, 01 2002 060, info@ns-sesvete.hr

17:00 sati – Performans, Dramski studio Sesvete
ulaz besplatan

20:00 sati – Renato Baretić, OtpisaNE, Kazalište Moruzgva i Gradsko kazalište-Scena Gorica,
ulaznica 30kn

 

 

Satiričko kazalište Kerempuh

Ilica 31, 01 483 3347, blagajna@kazalistekerempuh.hr

20:00 sati, Bobo Jelčić,  Govori glasnije!
ulaznica 40 kn

 

 

Sveučilište u Zagrebu, Studentski centar, Kultura promjene, Teatar &TD

Savska 25, Zagreb, 01 4593 510, itd@sczg.hr

20:00 sati – Željko Zorica Šiš: Ljubavni slučaj Fahrije P.
ulaznica 20 kn

 

 

Teatar EXIT

Ilica 208, 01 3704 120, prodaja@teatarexit.hr

20:00 sati, Nick Payne: Konstelacije, Režija: Aida Bukvić
ulaznica 40 kn

 

 

Točka na i

Hrgovići 87, 098 178 5055, iva.srnec@gmail.com

Mrak čudak ( prema tekstu Feride Duraković), redatelj: Silvije Vadla – OTKAZANO!!!!!
ulaznica 10 kn

 

 

Zagrebački plesni centar

Ilica 10/1, 01 6189 656 , blagajna@zagrebackiplesnicentar.hr

20:00 sati – Viola ja i nas  dvije, autorica i izvođačica: Nastasja Štefanić,
ulaznica 10 kn

 

 

Zagrebačko kazalište lutaka

Ul.  Baruna Trenka 3, 01 4878 445, prodaja@zkl.hr

18:00  sati – H.C. Andersen, Ružno pače,
ulaznica 30 kn

 

 

Zagrebačko kazalište mladih

Teslina 7, 01 4872 554, blagajna@zekaem.hr

20:00 sati – dvorana Istra, Uglješa Šajtinac, Huddersfield, redatelj: Rene Medvešek
ulaznica 20 kn

 

popratni program

18:00 sati –  dvorana Polanec
Dani Učilišta 2018. – Dramski studio B11: Djevojčica koja je previše znala, umjetničko pedagoško vodstvo Kristina Jakšić Balaž
ulaz besplatan

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.