Zagreb 15.11.2014.

Centar mladih Ribnjak / Kazalište Punkošipak 

Park Ribnjak 1; 091 724 1825; theatre.punkosipak@yahoo.com

  • 20,00 sati, NECKAR, ulaznica 10 kuna

 

Centar za kulturu Trešnjevka, CEKATE teatar

Park Stara Trešnjevka 1; 3695 457 i 3027 411; tnt@cekate.hr

  • 20.00, Vera Zima i Ksenija Erker: Nismo sve Karenjine, glazbeno-kazališno druženje, ulaznica 15 kuna

 

Centar za kulturu i obrazovanje Susedgrad

Argentinska 5, Gajnice; 3452 722; info@czkio-susedgrad

 

Comedy Club Studio Smijeha

Vlaška 92; tel.: 095 5103 129; email: info@studiosmijeha.hr

  • 18,00 sati, BEST OF Stand up show, ulaznica 20 kn
  • 20,30 sati, BEST OF Stand up show, ulaznica 20 kn

 

Dječje kazalište Dubrava

Cerska 1, 2050 043, 2050 038, info@kazalistedubrava.hr

  • 18,45 sati (foyer) otvorenje Noći kazališta uz koncert benda CRTIĆ MEDO
  • 19,00 sati (velika dvorana) Šime Storić: POLJUBIT ĆU JE USKORO, MOŽDA; u izvedbi Dramskog studija DKD-a; ulaz besplatan
  • 20.30 (velika dvorana) Paul Emond: AMPHITRICHOU, belgijsko-hrvatska komedija u izvedbi kazališne skupine «Les Non Peut-être» koju čine studenti francuskog jezika Filozofskog Sveučilišta u Zagrebu, ulaz besplatan
  • 21,30 sati (dvorište) Dragutin Domjanić: PETRICA KEREMPUH I SPAMETNI OSEL; u izvedbi Dramskog studija DKD-a; ulaz besplatan
  • 22,30 sati (velika dvorana) Radovan Ivšić: KRALJ GORDOGAN; u izvedbi Dramskog studija DKD-a; ulaz besplatan

popratni program

  • 20,00 sati, koncert benda CRTIĆ MEDO
  • za one koji ne nađu mjesto u dvorani, u dvorištu su kesteni, kokice, kuhano vino, grickalice i čaj od dragog nam LIDL-a

 

Glumačka družina Histrion

Ilica 90, 5496 387; histrion@histrion.hr

  • 19,30 sati, svečana dodjela priznanja umjetnicima – KLUB ZAGREB 1939.; DONALD  LEE COBURN, PARTIJA REMIJA, ulaznica 40 kuna
  • 21,00 sat, Adam Končić: ADAM & ONA, ulaznica 30 kuna

 

Gradsko dramsko kazalište «Gavella»

Frankopanska 8 – 10, 4864 616; blagajna@gavella.hr, propaganda@gavella.hr

  • 19,30 sati, Peter Shaffer: AMADEUS,  ulaznica 10 kn (ulaznice se prodaju isključivo na dan predstave)

 

Gradsko kazalište Trešnja

Mošćenička 1; 3638 556; tresnjatresnjevka@gmail.com

  • 17,00 sati PEPELJUGA u režiji J. Sedlara, ulaznica 20 kuna

 

Gradsko kazalište Žar ptica

Bijenička 97; 2363 550, 2347 226; zar-ptica@zg.htnet.hr

  • 18,00 sati, “JANKO I ČAROBNI GRAH“; ulaz slobodan.

 

Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu

Trg maršala Tita 15; 4888 415 / blagajna,  01/ 4888 413 promocija; hnk@hnk.hr

  • 19,30 sati FILOZOFSKI TEATAR /gostuje Julia Kristeva. Ulaznice po cijeni od 70 kn (od I. do III. kategorije, vrijede svi popusti ) možete kupiti na blagajni HNK u Zagrebu. Besplatne ulaznice na balkonu moguće je podignuti na blagajni HNK u Zagrebu od 10. do 14. studenoga 2014., odnosno do popunjenja raspoloživih mjesta.

popratni program

  • 10 do 13 sati – RAZGLEDAVANJE KAZALIŠTA UZ STRUČNO VODSTVO
  • 15 do 17 sati – TAJNA POVIJEST KAZALIŠTA – razgledavanje kazališta s glumcima Drame HNK u Zagrebu

ULAZ  BESPLATAN

 

Kazalište KNAP

Ivanićgradska 41a; 2303 122; marketing@kcpescenica.hr

  • 21,30 sati, Borivoj Radaković: DOBITNIK, ulaznice 50% (35 kn)

 

Kazalište Mala scena

Medveščak 2; 01 4683 352; info@mala-scena.hr

  • 10,00 sati, Ivica Šimić: Priča o vodi, ulaznica 30 kuna
  • 11,30 sati, Ivica Šimić: Priča o vodi, ulaznica 30 kuna
  • 17 sati, Ivica Šimić: Priča o vodi, ulaznica 30 kuna

 

Kazalište slijepih i slabovidnih „Novi život“

Šenoina 32; 4812 502, 4812 066; teatar-slijepih@zg.t-com.hr

  • 22,00 sata –  predvorje kazališta Vidra –  “Crno vam se piše” – party u mraku; ulaz slobodan – zbog specifičnosti performancea, dolazak obavezno potvrditi; ograničen broj sudionika max. 50, a ako je potrebno moguć je još jedan party u ponoć.

 

Kazalište Tvornica lutaka

Jurišićeva 6, KINO GRIČ; 098 614 977; tvornica_lutaka@yahoo.com

  • 11,00 sati, ”PROFESOR BALTAZAR – PUT OKO SVIJETA” , ulaznica 15 kn

 

Kreativno – edukativna udruga „Putujući Zmaj”

Drniška 20, (Udruga Praktikum); 097 607 1111; putujuci.zmaj@gmail.com

  • 18,00 sati, premijera dječje predstave  ZMAJUNI,  ulaz besplatan (obavezna najava)

popratni program

  • 17,00 sati kreativna likovna radionica za djecu, ulaz besplatan
  • 18,30 sati Zvonko Balonko-Balloon Art, zabavni program, ulaz besplatan
  • 18:45 sati zakuska

 

Narodno sveučilište „Sesvete“ Centar za kulturu

Trg D. Domjanića 6/I kat; 2002 060; 2004 347; narodno-sveuciliste@zg.t-com.hr

  • 11,00 sati; PERFORMANS DRAMSKOG STUDIJA SESVETE; ulaz besplatan
  • 16,00 sati; DJEČAK KOJI JE TRAŽIO ZMAJA , Scena Gorica; ulaznica 20 kuna
  • 20,00 sati; SLADOLED, Teatar Gavran, ulaznica 30 kuna

 

Produkcija kulture APLAUZ

Zvonimirova 63; 4635 881; info@aplauz.hr

  • 19.30 sati (velika dvorana) Y. Reza – Art, ulaznica 20 kuna (Aplauz Teatar)
  • 22.00 sata (velika dvorana) Aplauz Cabaret, ulaznica 20 kuna (Aplauz Teatar, Plesni klub „Mind Will“, Zagreb Jazzorkestar)

Od 19.30 sati pojedinačni programi koštaju 20 kuna, a ulaznica za sva tri programa 40 kuna.

popratni program

  • 18.00 sati (Jazzilicious scena) Grand tasting – Kutjevo Dream, ulaznica 120 kuna i u ulaznicu je uključen cjelovečernji program
  • 23.00 sata (Jazzilicious scena) Wine & JAZZ – Saturday edition, ulaznica 20 kuna, (live nastup benda „Ungratefuls“)

 

Satiričko kazalište Kerempuh

Ilica 31; 48 333 47; kerempuh@zg.htnet.hr

  • 20,00 sati,  „ŽIVIO HARMS! ČUDA POSTOJE“ – izbor iz djela Daniila Harmsa u režiji Alkensandra Popovskog, ulaznica 20 kn

 

Teatar &TD

Savska 25; 4593 510, 4593 613; itd@sczg.hr

  • 20,00 sati; M. Kurspahić: RASPRODAJA , ulaz slobodan

popratni program

  • 10-18h  Kultura koja čini razliku: “Mi zidamo &TD, &TD zida nas”- radna akcija, Atrij &TD

 

Teatar EXIT

Ilica 208; 3704 120; prodaja@teatarexit.hr

  • 17,00 sati, I DRVO JE BILO SRETNO; ulaznica 30 kn
  • 20,00 sati, KAKO MISLIŠ MENE NEMA?!; ulaznica 40 kn

 

Teatar G

Kino Forum Studentskog doma Stjepan Radić, Jarunska 2, 099 226 5151;  info.teatarg@gmail.com

  • 20,00 sati (u velikoj dvorani) Teatar G i Udruga Hepatos: Što mi može virus? (Lucijina priča), ulaz besplatan
  • 21,30 sati ( u velikoj dvorani) Teatar G, Vedran Strasser: Foršpani Teatra G, ulaz besplatan

popratni program

  • 18,00 sati ( u predvorju) Udruga Hepatos – štand s promo matrijalima
  • 18,00 sati (u predvorju) Tina Kadoić Production: multimedijalna izložba autorskih radova
  • 18,00 sati (u predvorju) MAZ, kulturni program
  • 18.30 sati (u velikoj dvorani) zbor Rezonanca
  • 19,00 sati (u velikoj dvorani) Jazz Elle, plesni program
  • 19.30 sati (u velikoj dvorani) Pjesnički kružok, recital
  • 21,00 sat (u velikoj dvorani) Transform Crew, plesni program
  • 23,00 sata (Kino Klub Grič), afterparty

 

Zagrebački plesni centar

Ilica 10; 4833 083; info@plesnicentar.info

  • 20,00 sati, Thierry Smits (Belgija): COCKTAILS – suvremeni kabaret za pet plesača, ulaznica 75 kuna

popratni program

  • 12,00 sati Partnering, besplatna plesna radionica
  • 17,30 sati; radionica „Nova dimenzija“ pod vodstvom Adel Saida, ulaz besplatan

 

Zagrebačko kazalište lutaka

Baruna Trenka 3; 4878 468, 4878 445; kazaliste.lutaka@zkl.hr

  • 18,00 sati,  E Peroci – A. Prolić  MACA PAPUČARICA, ulaznica 30kn

popratni program

  • 17,00 Foyer , radionica izrade lutaka za djecu i roditelje, besplatno

 

Zagrebačko kazalište mladih

Teslina 7; blagajna: 4872 554; info@zekaem.hr

  • 12,00 sati, Polanec: Učilište ZKM – Dramski studio: Kristina Jakšić Balaž: NA PUTU DO SLAVE, umjetničko pedagoško vodstvo: Kristina Jakšić Balaž
  • 20,00 sati, Polanec: Teater Pozitiv, Ljubljana, Slovenija: TREĆE, autorski projekt grupe, redateljica: Gea Erjavec, koreografkinja: Gea Erjavec i grupa
  • 22,00 sati, Istra: Učilište ZKM – Dramski studio: Sarah Kane: PSIHOZA 4.48, umjetničko pedagoško vodstvo: Ines Škuflić Horvat

Ulaz besplatan!

 

Comments are closed.