Program 2010.

BJELOVAR

20.11.2010.

 

Bjelovarsko kazalište
Trg E. Kvaternika 7a
bjelovarsko.kazaliste@bj.t-com.hr
tel.: 043 220 392

16,00h – Siniša Bahun: MIŠIĆI ZUBOVILIĆI, ulaz slobodan
18,00h – Lana Šarić: NEOBIČNO DIJETE, ulaz slobodan
19,30h – PREDSTAVA IZNENAĐENJA, ulaz slobodan

Popratni progam:
21,00h – IZ KOJEG JE TO FILMA, Bjelovarski Trio (glazba iz filmova), Bjelovarski glumci (scene iz filmova)
22,00h – KAZALIŠTE JE I …, Berbara Othman (arije iz opera, opereta i mjuzikla) i glumci (kazalište je i …)

 

ČAKOVEC

20.11.2010.

Kazališna družina PINKLEC
Centra za kulturu Čakovec
Trg Republike bb
k.d.pinklec@ck.t-com.hr
tel.: 040 311 488, 040 311 489

10,00h – (Dječje gradsko kazalište Čakovec) Irena Kolar Vudrag: KAKO PREODGOJITI RODITELJE, ulaz slobodan
12,00h – (Dramski studio Dada) prema Norveškoj narodnoj: ŽDERAVKO, ulaz slobodan
14,00h – (Dramska skupina Trinaestići) Ljubica Bedić: RAZVIKANI PJETLIĆ, ulaz slobodan
16,00h – (Kazališna družina Pinklec) Romano Bogdan: PTIČICA, ulaz slobodan
18,00h – (Studio suvremenog plesa Teuta Čakovec) ROOM 52, koreografkinja Nikolina Mekovec, ulaz slobodan
20,00h – (Kazališna družina Štolcer) Kristina Štebih: GALICIJA, ulaz slobodan

Popratni program:
Koncert, Dixi Band Čakovec

 

DUBROVNIK

20.11.2010.

 


 

Kazalište Marina Držića
Kovačka 1
kmd@du.t-com.hr
tel.: 020 321 088

19,30h – SANJARI (prema pričama koje je sakupila Vesna Krmpotić, dramatizirao Ivan Leo Lemo), ulaz slobodan

 


 

Studentski teatar Lero
Frana Supila bb, Lazareti
studentski.teatar.lero@du.t-com.hr
tel.: 098 427 635

19,30h – John Lennon: HOW?, ulaz slobodan

 

ĐURĐEVAC

20.11.2010.

 

Udruga kazališnih amatera
GRADSKO KAZALIŠTE ĐURĐEVAC

Vladimira Nazora 2
marinko.ivanisevic@email.t-com.hr

18,00h – (u Domu kulture) Mark Twain: DNEVNIK ADAMA I EVE, ulaz slobodan
20,15h – (u Domu kulture) Lutz Hubner: PITANJE ČASTI, ulaz slobodan

 

GRUBIŠNO POLJE

20.11.2010.

 

Centar za kulturu i informiranje dr. Franjo Tuđman
Ivana Nepomuka Jemeršića 1
centar.za.kulturu.i.informiranje@bj.t-com.hr
tel.: 043 448 070

19,30h – (kino dvorana Centra za kulturu) Ana Delić, prof.: SNJEGULJICA I 7 PATULJAKA, ulaz slobodan
20,00h – (kino dvorana Centra za kulturu) Marija Smolec: SVAKOG GOSTA 2 SATA DOSTA, ulaz slobodan

Popratni progam:
21,00h – Zvijezde Grubišnog Polja

 

JASTREBARSKO

20.11.2010.

 

Gradsko kazalište Jastrebarsko
Franje Tuđmana 9
marko.uzorinac@gmail.com
tel.: 095 9049 753

19,00h – (Dom kulture Jastrebarsko, kino) Michal Walczak: IGRE U PIJESKU, gostuje Teatar Fedra iz Bugojna, BIH, ulaz 10 kn
22,00h – (Dom kulture Jastrebarsko, kino) Samuel Becket: ČEKAJUĆI GODOA, gostuje Teatar Fedra iz Bugojna, BIH, ulaz 10 kn
24,00h – (Dom kulture Jastrebarsko, kino) Ray Cooney: KIDAJ OD SVOJE ŽENE, u izvedbi GKJ, ulaz 10 kn

 

KARLOVAC

20.11.2010.

 

Gradsko kazalište “Zorin dom” Karlovac
Domobranska 1
zeljka@zorin-dom.hr
tel.: 091 6149 511

23,00h – Zelinsko amatersko kazalište: Komedija I TO TI JE ŽIVOT!, ulaz slobodan

Popratni program:
19,00h – koncert KUD-a Vinčica iz Belajskih Poljica, 15 GODINA KUD-a VINČICA

 

KOPRIVNICA

20.11.2010.

 

Ludens teatar
Hrvatske državnosti 10
ludens@ludensteatar.hr

20,00h – (Dom mladih Koprivnica) polaznici Dramskog studija: KAKO PREŽIVJETI SREDNJU ŠKOLU, ulaz slobodan

 

KRIŽEVCI

20.11.2010.

 

Pučko otvoreno učilište Križevci
Zakmardijeva 5
uciliste-krizevci@kc.t-com.hr
tel.: 048 711 212, 048 270 824

17,00h – Sanja Sumrak: ČAROBNO PISMO, ulaz slobodan

Popratni program:
15,00h – Lutkarska radionica, izrada lutaka, priprema i izvedba predstave

 

KUTINA

20.11.2010.

 

Pučko otvoreno učilište Kutina
Dom kulture Kutina, Stjepana Radića 3
kultura@pou-kutina.hr
tel.: 044 682 318, 044 682 316

18,10h – Đurđa Krajcar: RIJEČ, ulaz slobodan
18,35h – Marija Pastulović: KORNJAČIN ROĐENDAN, ulaz slobodan
18,45h – Snježana Krpes: GLEDAJTE, ILI JOŠ BOLJE, PRIDRUŽITE SE, ulaz slobodan
19,00h – Jadranka Del Ponte: ČUPKO U ZEMLJI ČAROBNJAKA, ulaz slobodan
19,30h – Sonja Markanović: VILA KUTINSKA, ulaz slobodan

Popratni program:
18,00h – Giselle – Seljački ples (balet)
18,20h – Priča za roditelje; Pjesma o dunji i ptici; Miris zrele dunje (recitacije)
18,30h – Labuđe jezero – Bijeli labud; Labuđe jezero – Dva labuda (balet)
19,15h – A. Dedić: U REGISTRATURI; A. L. Webber: MUSIC OF THE NIGHT iz mjuzikla Fantom iz opere (glazbeni recitali)

 

OSIJEK

20.11.2010.

 


 

Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku
Trg bana J. Jelačića 19
djecje.kazaliste@os.t-com.hr
tel.: 031 501 486

Program pod nazivom: IDEMO U KAZALIŠTE SVI, PA ČAK I ŽIRAFE

18,00h – (pozornica DKBM) BALERINE ZA VAS, koreografkinja Štefanija Heller, ulaz slobodan
18,00h – (baletna dvorana) NAŠE NAJDRAŽE LUTKE – lutkarska radionica, voditelji Snježana Ivković i Mladen Vujčić, ulaz slobodan
18,30h – (dvorište Kazališta), ČAROBNA KULISA, Boris Sekulić i polaznici Dramskog studija – radionica, ulaz slobodan
19,00h – (u Kazalištu i oko Kazališta) GEPPETALICA, voditeljica Aleksandra Colnarić, ulaz slobodan
19,00h – (pozornica DKBM) ‘MUKE’ ANDRIJE MOLNARA po Adrianu Moleu – druženje s polaznicima Dramskog studija, voditeljica Lidija Helajz, ulaz slobodan
20,30h – (pozornica DKBM) BALTAZAR I TENOR KOKO, ulaz slobodan

Popratni program:
– predstavljanje Udruge Breza (štandovima ispred Kazališta)
– ispijanje toplog čaja (ispred Kazališta)

 


 

Hrvatsko narodno kazalište u Osijeku
Županijska 9
ured.intendanta@hnk-osijek.hr
tel.: 031 220 749

20,00h – M. Perić-Kraljik i C. Aničić: ZAŠTO SE MUHE LIJEPE NA ONO?, ulaz slobodan
21,30h – (u svečanom foyer-u) koncert solista: GLAZBENI MEMENTO, Claudio Contini, Vlaho Ljutić, Predrag Stojić, Ljiljana Čokljat i Barbara Othman uz pratnju Igora Valerija na glasoviru
23,00h – Željko Vukmirica: POVIJEST MOJE GLUPOSTI, ulaz slobodan

Popratni program:
od 20,00 do 24,00 sata…
– Tiskanje prigodne dopisnice u povodu Noći kazališta 2010. godine – Filatelistički klub Osijek (od 20 do 23 sata) – u svečanom foyeru
– Kazališni vremeplov u slici i riječi – prodaja kazališnih plakata, knjižica i starih razglednica – (od 20 do 23 sata) – ulazni foyer
– …“Ritmovi afričkih bubnjeva mogu biti dio kazališta“; Program grupe Ritmos – (u 22,15 sati) – ulazni foyer
– Kutak medijskog pokrovitelja –  (od 20 do 23 sata) – u svečanom foyeru
– Degustacija vina sponzora ( Erdutski vinogradi) – (od 20 do 23 sata) – u svečanom foyeru
– Kutak Kandita – (od 20 do 23 sata) – u svečanom foyeru
– Kutak pekarnice „Kadulja“ – (od 20 do 23 sata) – u svečanom foyeru
– Budite i vi Violetta Valery! – slikanje u kostimu glavne junakinje Verdijeve Traviate – (od 20 do 23 sata) – ulazni foyer
– Prodajna izložba fotografija Domagoja i Marina Topića (od 20 do 23 sata) – ulazni foyer
– Impresije u Noći kazališta – Napišite Vaše mišljenje o Vašem sudjelovanju u Noći kazališta – (od 20 do 23 sata) – ulazni foyer + svečani foyer

 

POŽEGA

20.11.2010.

 

Gradsko kazalište Požega
Trg Sv. Trojstva 20
gradsko.kazaliste@gmail.com
tel.: 034 273 161

11,00h – H. C. Andersen: CAREVO NOVO RUHO, ulaz slobodan
20,00h – Zvonimir Ilijić: DOVIĐENJA U BUDIMPEŠTI, ulaz 50 kn

 

PULA

20.11.2010.

 

Istarsko narodno kazalište
Laginjina 5
ink@ink.hr
tel.: 052 212 677

18,00h – (Mala scena INK-a) Aleksandar Bančić i Marijana Peršić: IMA DA TE IMA, predstava za djecu, ulaz 20 kn
20,00h – (Mala scena INK-a) FORUM KAZALIŠTE – interaktivno kazalište, moderatori su A. Bančić i M. Peršić, ulaz 20 kn
22,00h – (Foaje INK-a) VEČER OPERNIH ARIJA, izbor iz: J. Ibert, G. Donizzeti, G. Puccini…, ulaz 20 kn

 

RIJEKA

20.11.2010.

 

Hrvatsko narodno kazalište Ivana pl. Zajca & Gradsko kazalište lutaka Rijeka
Uljarska 1 & Blaža Polića 6
zajc@hnk-zajc.hr,gradsko-kazaliste-lutaka@ri.t-com.hr
tel.: 051 355 924, 051 325 680

Zajednički program pod nazivom: OD PODNEVA DO PONOĆI

18,00h – (Gradsko kazalište lutaka) Žak Valenta: MOJE TIJELO, ulaz slobodan
20,30h – (HKD na Sušaku) Baletna večer Staše Zurovca: SAN ZARUČNICE – PJESMA NAD PJESMAMA, ulaz slobodan
24,00h – (pozornica HNK Ivana pl. Zajca) Oliver Frljić: TURBOFOLK, ulaz slobodan

Popratni program:
12,00h – u foajeu HNK-a, koncert ČETIRI GLAZBENA DOBA, Francesco Squarcia (viola) i Nina Kovačić (klavir)
16,00h – razgled kazališnih radionica
19,30h – u HKD-u na Sušaku, otvorene vježbe baletnih plesača prije predstave
23,00h – razgled zgrade HNK-a

 

KC KALVARIJA

 

SAMOBOR

20.11.2010.

 

Pučko otvoreno učilište Samobor
Trg Matice hrvatske 3
pousamobor@zg.t-com.hr
tel.: 01 3360 112

19. studenoga u 19,30h  u Kinu Samobor – Samuel Beckett: ČE(PR)KAJUĆI BECKETTA, ulaz 10 kn
20. studenoga u 19,30h u Kinu Samobor – Georges Feydeau: GOSPON LOVAC, ulaz 10 kn
21. studenoga u 17,00h u Kinu Samobor – Hrvoje Zalar: KLAUNI I LUTKE FLJUF I ŽLJUF, ulaz 10 kn

 

SISAK

20.11.2010.

 

Dom kulture Kristalna kocka vedrine, Gradsko kazalište Sisak
Šetalište V. Nazora 12
tel.: 044 527 474

20,00h u Kazalištu 21- Eugene Ionesco: ĆELAVA PJEVAČICA, ulaz slobodan
21,30h u Kazalištu 21- Federico G. Lorca: DOM BERNARDE ALBE, ulaz slobodan

 

SLAVONSKI BROD

20.11.2010.

 

Kazališno-koncertna dvorana “Ivana Brlić-Mažuranić”
Trg Stjepana Miletića 12
kkd-ibm@kkd-ibm.hr
tel.: 035 449 273

19,30h – LADO: Šokački sastanak – Slavonijom, Baranjom i Bačkom, ulaz 70 kn

 

SPLIT

20.11.2010.

 


 

Gradsko kazalište lutaka Split
Tončićeva 1
gradsko-kazaliste-lutaka@st.t-com.hr
tel.: 021 395 958

17,00h – Dunja Adam: PIPO I PRIJATELJI, ulaz slobodan
19,00h – Umjetnička organizacija ‘Malo splitsko kazalište’ i Udruga Hepatos: ŠTO MI MOŽE VIRUS?, ulaz slobodan

 


 

Gradsko kazalište mladih
Trg Republike 1
gkm-split@st.t-com.hr
tel.: 021 344 979

15,00-18,00h Međunarodni festival zborova Split 2010., ulaz slobodan
20,00h – (Teatrin) Donald Churchill: PITUR, ulaz slobodan
22,00h – Koncert New Gondoliers i Mr. Ivo Jerkunica, autor Alen Čelić, ulaz slobodan

 


 

Hrvatsko narodno kazalište Split
Trg Gaje Bulata 1
blagajna@hnk-split.hr
tel.: 021 306 908

19,30h – (Foyer HNK Split) A. Vivaldi, J. S. Bach: VEČER BAROKNE GLAZBE, besplatne ulaznice na blagajni (Udruga mladih akademskih glazbenika – MAG, dirigent: Ivan Hut)

 

ŠIBENIK

20.11.2010.

 

Hrvatsko narodno kazalište u Šibeniku
Kralja Zvonimira 1
sibensko.kazaliste@sibensko-kazaliste.hr
tel.: 022 212 473, 022 213 088

20,00h – Tin Ujević: ISPIT SAVJESTI (monodrama Roberta Kurbaše), ulaz slobodan
20,00h – Izložba kazališnih kostima, autorica Sara Lovrić Caparin
22,00h – Koncert, Tvrtko Sarić (gitara) i Matej Grahek (flauta)

 

VARAŽDIN

20.11.2010.

 

Hrvatsko narodno kazalište u Varaždinu
Augusta Cesarca 1
propaganda@hnkvz.hr
tel.: 042 214 688

17,00h – Dubravko Torjanac: STOLEK, STOLEK, ulaz slobodan
20,00h – August Šenoa: LJUBICA, ulaz 20 kn

 

VELIKA GORICA

20.11.2010.

 

Scena Gorica
Zagrebačka 37
kultura@pouvg.hr
tel.: 01 6259 800

17,00h – Dvorana Galženica (Trg S. Radića 5), Ana Savić Gecan: CRTANČICA, ulaz slobodan

Popratni program:
17,00h – Razgovor o predstavi, nakon predstave razgovor s Ivankom Mazurkijević (autorica glazbe i izvođačica) i Anom Savić Gecan (autorica i redateljica)

 

VINKOVCI

20.11.2010.

 

Gradsko kazalište Joza Ivakić
Hrvatskih žrtava 2
marketing@kazaliste-vinkovci.hr
tel.: 032 338 752

Program za djecu:
11,00h – Magic Leon mađioničar – Društvo Naša djeca Slatina
11,15h – lutkarske predstave IGRE CVIJEĆA I ŽIVOTINJA, Ksenije Peko; IZBOR LJEPOTE; NEKA POSTANE I OSTANE ČISTO; JEŽ, KRTICA I GLISTA
11,45h – multimedijalne bajke: KAKO PRONAĆI OSMJEH; ŠKOLA OBLAKA; ROZAN – LOST IN EU; čitanje stihova Ene Jocić
12,15h – čitanje bajke CRVENKAPICA
12,45h – mađioničari Magic of Remi i Domagoj
13,00h – likovna kreativna radionica

Program za odrasle:
20,00h – komičari: Željko Mandić, Ilija Červen i Mirjana Galić
20,15h – komedija VILA LALA, kazalište Mika Živković, Retkovci
21,30h – program Glazbene škole J. Runjanina, Vinkovci
22,00h – nastup Jazzwa band-a
Uz svestranu podršku Štitarskih snaša i sponzora – Pan pivo (degustacija)

 

VIROVITICA

20.11.2010.

 

Kazalište Virovitica
Trg Ljudevita Patačića 2
kazalistevirovitica@vt.t-com.hr
tel.: 033 721 330

17,00h – (glazbena škola) Dunja Adam: PIPOVE DOGODOVŠTINE, ulaz slobodan
20,00h – (kazalište Virovitica) Buchan/Hitchcock: 39 STEPENICA, ulaz slobodan

 

ZADAR

20.11.2010.

 


 

Hrvatsko narodno kazalište Zadar
Široka ulica 8
marketing@hnk-zadar.hr
tel.: 023 314 586, 023 314 552

20,00h – glumačka radionica HNK Zadar, prema V. Kljakoviću: TEŠTAMENT, komedija, ulaz slobodan
24,00h – jazz koncert: JAZZ ROUND MIDNIGHT, Boško Petrović & Black Coffee feat. Martine Thomas, ulaz slobodan


 

Kazalište lutaka Zadar
Sokolska 1
klz@klz.hr
tel.: 023 311 122

17,00h – Vladimir Nazor: BIJELI JELEN, ulaz slobodan
19,00h – Sunny Sunninsky: SAN PUTUJUĆEG GLUMCA, ulaz slobodan

 


 

Zadarski plesni ansambl
Kraljskog Dalmatina 1a (Kino Pobjeda)
sanja.petrovski@gmail.com
tel.: 098 893 453

21,30h – (Kino Pobjeda) Sanja Petrovski: ARTIKULTURA VIŠE NE STANUJE OVDJE – plesni performans, ulaz slobodan

Popratni program:
21,00 Izložba fotografija i plakata Zadarskog plesnog ansambla i domjenak

 

ZAGREB

20.11.2010.

 


 

Češka beseda Zagreb
Šubićeva 20
info@ceska-beseda-zg.hr
tel.: 01 4655 306

19,00h – Cimrman, Smoljak, Sverák: ČEŠKO NEBO (České nebe), ulaz slobodan

 


 

Dječje kazalište Dubrava
Cerska 1 (i Dubrava 51a)
kazaliste@ns-dubrava.hr
tel.: 01 2050 038, 01 2050 039

na predstave se ulazi bez ulaznica!

18,00h – (Kulturni centar, Dubrava 51a) Janosch: OH, KAKO JE LIJEPA PANAMA, ulaz slobodan
19,30h – (Cerska 1, Plesna dvorana) Svetlana Patafta: BOJE DUGE, ulaz slobodan
20,00h – (Kulturni centar, Dubrava 51a) gostuje Teatar Rugantino: NITKO, NITKO, NIKADA NIJE TAKO IGRAO FAUSTA, ulaz slobodan
20,30h – (Cerska 1, Velika dvorana) gostuje Kazalište Lutonjica Toporko: VRTNA OPERA, ulaz slobodan
22,00h – (Cerska 1, Velika dvorana) Dramski studio DKD-a i Sanja Mataga: 3D PREDSTAVA, ulaz slobodan
22,45h – (Cerska 1, Velika dvorana) multimedijalni projekt Dramskog studija DKD-a: NASILJE – OTVORENO, IZRAVNO I ‘NEVIDLJIVO’, predstava za odrasle, ulaz slobodan
23,15h – (Cerska 1, predvorje) gostuje družina Triko s premijerom predstave: KIKIRIKI, ulaz slobodan
23,55h – (Cerska, mesnica na Starom placu) 5 do 12 (prema motivima iz drame I. Sajko: MEDEJA, u izvedbi grupe GLOP), ulaz slobodan
24,20h – (Cerska 1, Velika dvorana) gostuje Teatar &TD: ŽRTVE ZEMLJOPISA 2 – POVRATAK ŽRTVE, ulaz slobodan

Popratni program:
– prostorna instalacija grupe GLOP Dramskog studija DKD-a u mesnici na Starom placu u Dubravi (Cerska)
19,30h – (Kulturni centar, Dubrava 51a) Otvorenje izložbe fotografija (u sklopu MJESECA FOTOGRAFIJE), autori: Ivana Benčić i Daniel Lovrić
21,00-22,00h – (Cerska 1, Plesna dvorana) DJEČJI DISCO i radionica oslikavanja lica
21,30h – (Cerska 1, Galerija) opuštanje uz USPAVANKE, DKD & Udruga Mala opera
21,30h – (Kulturni centar, Dubrava 51a) scenska improvizacija za male bubnjeve solo, Igor Lešnik: MASQUE & TEARS, izvodi Kaja Farszky
22,00h – (Kulturni centar, Dubrava 51a) koncert SICK SWING ORCHESTRA
22,30h – (Cerska 1, predvorje) scenska improvizacija za male bubnjeve solo, Igor Lešnik: MASQUE & TEARS, izvodi Kaja Farszky
22,30h – (Cerska 1, Galerija) opuštanje uz USPAVANKE, DKD & Udruga Mala opera
23,15h – (Cerska 1, predvorje) koncert DAVORIN & BOGOVIĆI


 

Glumačka družina Histrion
Ilica 90
histrion@histrion.hr
tel.: 01 5496 386

20,00h – Amir Bukvić: TKO JE SRUŠIO BERLINSKI ZID, ulaz 30 kn


 

Gradsko dramsko kazalište “Gavella”
Frankopanska 8-10
gavella@gavella.hr
tel.: 01 4864 616

19,30h – Miroslav Krleža: BALADE PETRICE KEREMPUHA, ulaz 10 kn
21,30h – Steven Berkoff: KVETCH, ulaz 10 kn

Popratni program:
10,00h – 23,00h u atriju kazališta ‘Gavella’ – IZLOŽBA KAZALIŠNOG PLAKATA Vanje Cuculića, ulaz slobodan

 


 

Gradsko kazalište Žar ptica
Bijenička 97
zar-ptica@zg.htnet.hr
tel.: 01 2347 228

18,00h – Karel Novak: MALEN SI MALEN KAO MALJUŠAK, ulaz slobodan

 


 

Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu
Trg Maršala Tita 15
marketing@hnk.hr
tel.: 01 4888 418, 01 4888 419

19,30h – Leo Mujić: TIŠINA MOG ŠUMA – baletna predstava, besplatne ulaznice na blagajni od 15. 11. 2010.
22,00h – (Foyer HNK u Zagrebu) KAZALIŠTARCI KAZALIŠTU, prezentacija nagrađenih dramskih djela uz sudjelovanje glumaca i glazbenika, ulaz slobodan

Popratni program:
16,00 – 18,00h Razgledavanje zgrade HNK u Zagrebu uz stručno vodstvo

 


 

Kazalište Mala scena
Medveščak 2
info@mala-scena.hr
tel.: 01 4683 352, 01 4683 373

10,00h – Ivica Šimić: PRIČA O KOTAČU, ulaz 30 kn
17,00h – Ivica Šimić: PADOBRANCI ILI O UMJETNOSTI PADANJA, ulaz 30 kn

 


 

Kazalište Merlin & CZKIO Susedgrad
Argentinska 5
luka@kazalistemerlin.hr,info@czkio-susedgrad.hr
tel.: 098 220 595, 01 3452 722, 091 6131 333

19,30h – Kazalište Merlin: ZA HLJEBOM, ZA OBLACIMA, ulaz slobodan


 

Kazalište Tirena
gostuje u Centru mladih Ribnjak, Park Ribnjak 1
tirena@zg.t-com.hr
tel.: 01 3345 712

17,00h – Nina Horvat&Škuflić: AVANTURE VREĆKA I SMEĆKA, ulaz slobodan


 

Kazalište Tvornica lutaka
Vlaška 92 (bivše kino Studio)
tvornica_lutaka@yahoo.com

11,00h – predstava za djecu: KOMADIĆ, ulaz 10 kn
18,00h – predstava za djecu: GRAŠAK NA ZRNU KRALJEVNE, ulaz 10 kn
21,00h – STAND UP KOMEDIJA STUDIO SMIJEHA, ulaz 10 kn

 


 

Kulturno informativni centar i Lutkarski studio Kvak
Preradovićeva 5
andrea.grgic@kic.hr,info@kvak.hr
tel.: 01 3842 845

17,00h – LS Kvak: IGRE NA VODI, ulaz slobodan – otkazano zbog bolesti!

 


 

KNAP
Ivanićgradska 41a
boris.kovacevic@kcpescenica.hr
tel.: 01 2303 122, 01 2319 419

20,00h – Antun Šoljan: ROMANCA O TRI LJUBAVI, ulaz slobodan
(Predstava u suradnji ADU i KNAP-a, nastala na temelju diplomskog ispita studenata pete godine glume u klasi doc. Borisa Svrtana.)
22,30h – javna proba nove komedije Borivoja Radakovića: AMATERI, ulaz slobodan
(redatelj Petar Veček, dramaturg Mario Kovač, glume: Vilim Matula, Goran Grgić, Ranko Zidarić, Petra Dugandžić)
Nakon probe je razgovor s autorima i izvođačima.


 

Međunarodni centar za usluge u kulturi
Božidara Magovca 17
morana@mcuk.hr,snjezana@mcuk.hr
tel.: 01 6601 626

11,00h – (Mala dvorana MCUK-a) TKO JE REKAO MIJAU?, ulaz slobodan
18,00h – (Scena Travno) Marko Hrenović: THE BAJKA, ulaz slobodan
21,00h – (Scena Travno) Lutkarski studio ZKM-a i Natalie Murat Dean: BALONER BAND, ulaz slobodan
22,00h – (Scena Travno) Dina Đuka: TJAŠA, ulaz slobodan
21,30h i 22,30h i 23,00h – (učionica MCUK-a) prema priči Paula Coelha: PALOMITAS, ulaz slobodan

Popratni program:
12,00-13,00h Lutkarska radionica za djecu, voditeljica Ana Kraljević
10,00-23,00h Izložba lutaka i figura Drage Dolenca NA MORSKOME PLAVOM ŽALU… (Foyer MCUK-a)
21,00-23,00h Projekcije lutkarskih filmova (Mala dvorana MCUK-a)
19,30h – (Mala dvorana MCUK-a) koncert ‘Za vašu dušu’, Božidar Brajković (tenor) i Mario Čopor (klavirska pratnja)


 

Narodno sveučilište Sesvete
Trg Dragutina Domjanića 6
narodno-sveuciliste@zg.t-com.hr
tel.: 01 2002 060

17,00h – Autorski projekt grupe Učilište ZKM: BUNAR, ulaz slobodan
20,00h – (gostuje Teatar Gaudeamus Kulturnog centra Peščenica) Rebecca Agić: PSIHE, ulaz slobodan


 

Nu:Write Theatre Festival Zagreb / SC – Kultura promjeneTeatar &TD
Studenstki centar u Zagrebu, Savska 25
info@nuwritefestival.com
tel.: 01 4827 250

00,00 – 03,00h Tristan Bates Theatre: MIDNIGHT MATINEES, ulaz 30 kn
– u suradnji s Teatrom Gaudeamus, Studijem Kubus i plesnim studijem Kelkope
– završna večer festivala Nu:Write Theatre Festival Zagreb

Popratni program:
Shoot Me Wendy, Kelly White (band)
SICKO DISCO (DJ MARMAT)

 


 

Teatar &TD
Savska 25
tel.: 01 4593 677

24,00 – gostuju u Dječjem kazalištu Dubrava – M. Kurspahić/R. Žulj: Žrtve zemljopisa 2 – povratak žrtve

 


 

Teatar EXIT
Ilica 208
exit@teatarexit.hr
tel.: 01 3704 120

20,00h – David Greig i Gordon McIntyre: PREKO TRNJA DO ZVIJEZDE, ulaz 40 kn

 

 


 

Teatar na trešnjevci & Ars septima (koprodukcija)
Park Stara Trešnjevka 1
ljperisic@cekate.hr
tel.: 01 3027 411

20,30h – Vlatka Vorkapić: JUDITH FRENCH, ulaz slobodan

 


 

Zagrebačko kazalište lutaka
Ulica baruna Trenka 3
prodaja@zkl.hr
tel.: 01 4878 445, 01 4878 446

18,00h – Braća Grimm: VUK I SEDAM KOZLIĆA, ulaz 10 kn

 


 

Zagrebačko kazalište mladih
Teslina 7
antonela.copo@zekaem.hr
tel.: 01 4872 554

20,00h – (dvorana Istra) Rajki, Šovagović, Mitrović, Karakaš, Vidić: ZAGREBAČKI PENTAGRAM, ulaz slobodan
10-13h – (Foyer) Lutkarski studio: RADIONICA LUTKARSKOG STUDIJA, ulaz slobodan
11,00h – (dvorana Polanec) Dramski studio Učilišta ZKM: BALKON, ulaz slobodan
13,00h – (dvorana Polanec) Dramski studio Učilišta ZKM: HAMLET, ulaz slobodan
17,30h – (dvorana Polanec) Dramski studio Učilišta ZKM: IMPROVIMIZACIJE, ulaz slobodan
22,30h – (dvorana Polanec) Dramski studio Učilišta ZKM / Siniša Bahun: MAČJI BLUES, ulaz slobodan

 


 

Zagrebački plesni centar
Ilica 10
info@plesnicentar.info
tel.: 01 4833 083

20,00h – Jasmina Zagrajski Vukelić: ZAJEDNO, 30 besplatnih ulaznica

Comments are closed.